2019-04-11

Учасників чемпіонату Донецької області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків прийняв Маріуполь

З 5 по 7 квітня в місті Маріуполь відбувся чемпіонат Донецької області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків (2004-2005 р.н.).

Понад 120 борців регіону запекло боролись за звання найсильніших і право представити Донеччину на чемпіонаті України серед молодших юнаків, який відбудеться з 18 по 21 квітня в Харкові.

Призери чемпіонату Донецької області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків (2004-2005 років народження)

Вагова категорія 38 кг:

1 місце — Данило Дементієв (Маріуполь, тр. Годлевський)

2 місце – Михайло Мостовой (Волноваха, тр. Литвин)

3 місце – Ренат Березовський  (Маріуполь, тр. Чекаленко)

3 місце — Артем Приходько (Костянтинівський р-н, тр. Вепренцов)

Вагова категорія 41 кг:

1 місце – Максим Шарин (Маріуполь, тр. Чекаленко)

2 місце – Сергій Кузнєцов (Волноваха, тр. Литвин)

3 місце – Олександр Гавриш (Маріуполь, тр. Харалгін)

3 місце – Богдан Пашкульський (Маріуполь, тр. Чекаленко)

Вагова категорія 44 кг:

1 місце – Рустам Амралієв (Володимирівка, тр. Лейба)

2 місце – Максим Сапожник (Краматорськ, тр. Оськін)

3 місце – Оганнес Айрапетян (Маріуполь, тр. Айрапетян)

3 місце – Микола Гришин (Маріуполь, тр. Айрапетян)

 

 

 

 

 

 

Вагова категорія 48 кг:

1 місце – Данило Боцаєв (Маріуполь, тр. Красилов)

2 місце – Владислав Шершень (Волноваха, тр. Литвин)

3 місце – Дмитро Узун (Маріуполь, тр. Айрапетян)

3 місце – Андрій Сипайлов (Маріуполь, тр. Красилов)

Вагова категорія 52 кг:

1 місце – Каріакос Єнгенов (Костянтинівка, тр. Вепренцов )

2 місце – Андрій Дончук (Володимирівка, тр. Лейба)

3 місце – Олександр Батенко (Маріуполь, тр. Айрапетян)

3 місце – Дмитро Гриник (Маріуполь, тр. Харалгін)

Вагова категорія 57 кг:

1 місце – Станіслав Солопко (Вугледар, тр. Поваляєв)

2 місце – Артем Балобан (Костянтинівка, тр. Вепренцов)

3 місце – Микита Глухих (Маріуполь, тр. Красилов)

3 місце – Володимир Кроленко (Володимирівка, тр. Лейба)

 

 

 

 

 

 

Вагова категорія 62 кг:

1 місце – Олександр Нестеров (Маріуполь, тр. Айрапетян)

2 місце – Богдан Гарбуз (Волноваха, тр. Литвин)

3 місце – Артем Кашира (Сартана, тр. Шпак)

3 місце – Валентин Дацюк (Маріуполь, тр. Айрапетян)

Вагова категорія 68 кг:

1 місце – Харук Микита (Костянтинівка, тр. Вепренцов)

2 місце – Данило Чередник (Вугледар, тр. Поваляєв)

3 місце – Олексій Онопрієнко (Краматорськ, тр. Оськін)

3 місце – Віктор Кизилов (Маріуполь, тр. Перепєлін)

Вагова категорія 75 кг:

1 місце – Микола Гнатушенко (Маріуполь, тр. Харалгін)

2 місце – Артем Грабовський  (Маріуполь, тр. Тяпін, Горбатько)

3 місце – Джастіс Єдунг (Костянтинівка, тр. Вепренцов )

3 місце – Данило Пандас (Сартана, тр. Шпак)

Вагова категорія 85 кг:

1 місце – Данило Хазах (Волноваха, тр. Литвин)

2 місце – Ігор Васильченко (Костянтинівка, тр. Вепренцов)

 

 

 

 

 

 

 

Вагова категорія 100 кг:

1 місце – Микита Калініченко (Волноваха, тр. Литвин)

2 місце – Олександр Белецький (Вугледар, тр. Даниленко)

3 місце – Арсеній Савран (Маріуполь, тр. Красилов)

3 місце – Олексій Косаковський (Маріуполь, тр. Харалгін).

Поділитись

Ольга Саладуха завітала на Олімпійський урок у ДВУОР ім. С.Бубки
Краматорськ прийняв юнацький чемпіонат області з баскетболу, присвячений пам’яті Миколи Охоненка
У Добропіллі визначили переможця обласного етапу «Олімпійського лелеченя»