2017-11-28

Микита Крапівін – кращий боксер турніру в Ізраїлі. Марк Шумахер і Микола Пащенко – переможці

23-25 листопада у місті Нацрат-Іліт (Ізраїль) відбувся Міжнародний турнір з боксу пам’яті бронзового призера чемпіонату Європи, бійця елітного підрозділу Егос ОФЄК Клугман.

У турнірі взяли участь боксери шістьох країн: Ізраїлю, України, Польщі, Молдови, Білорусі, Болгарії. На цьому змаганні Україну представили троє маріупольців, які в підсумку стали володарями золотих медалей.

У ваговій категорії до 57 кг переміг Микита Крапівін (тренер Геннадій Горбачов), вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик». Рішенням журі змагань його визнано найкращим боксером турніру.

Також переможцями у своїх вагових категоріях стали Марк Шумакер (70 кг), і Микола Пащенко (63 кг), яких тренує Андрій Музика в Донецькій обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з боксу.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з чудовим виступом!