2017-09-27

Молоді важкоатлети Донеччини гідно виступили на чемпіонаті України

З 19 по 24 вересня у Львові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Донецьку область на змаганнях представили 15 спортсменів, у активі яких опинилися одне «золото», одне «срібло» та три «бронзи».

Кращою серед жінок у ваговій категорії до 48 кг із сумою двоборства 161 кг стала Надія Єфімчук (Бахмут). Бронзові медалі здобули Марина Алєксандрова (Бахмут/Білозерське) – у категорії до 53 кг з результатом 160 кг та Альона Шевкопляс (Бахмут) – у категорії до 69 кг з сумою 200 кг.

Серед чоловіків у ваговій категорії 85 кг до числа призерів потрапили два важкоатлети Донеччини: «срібло» отримав Ігор Обухов (Бахмут), «бронзу» – Ілля Куліков (Вугледар). Їх суми двоборства склали 350 кг та 336 кг відповідно.

Окрім призерів, гідно себе показали: Роман Зайцев (Краматорськ) – 4 місце у ваговій категорії до 105 кг з результатом 382 кг, Анастасія Паніматченко (Дружківка) – 5 місце в категорії до 58 кг з результатом 156 кг. Одразу 5 спортсменів Донецької області опинилися на шостих місцях: у ваговій категорії до 53 кг, вперше виконавши норматив майстра спорту України, – Аліна Тихонова (Бахмут/Білозірське, результат 140 кг), у ваговій категорії до 63 кг – Альона Полякова (Бахмут, 150 кг), у ваговій категорії до 75 кг – Христина Бородіна (Вугледар, 162 кг), Кирило Шаповалов – у ваговій категорії до 69 кг (Маріуполь, 255 кг) та Максим Кобець (Бахмут/Ясинуватський район, 375 кг) – у ваговій категорії понад 105 кг.

Серед інших регіонів України жінки Донецької області посіли друге командне місце, поступившись лише харків’янкам. Команда чоловіків нашого регіону посіла 4 місце в підсумковому заліку.

Окрім цього, важкоатлети Донеччини суттєво поповнили рейтингові скарбнички організацій, які вони представляли: школи вищої спортивної майстерності – на 1482,5 очок, обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики – 1222,5 очок, Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки – 442,5 очок.