2018-04-09

На чемпіонаті України з кікбоксингу ISKA команда Донецької області виборола 71 медаль

З 29 березня по 1 квітня у Харкові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ISKA, в якому взяли участь приблизно 800 спортсменів з 20 областей країни.

Від Донецької області в змаганні взяли участь 50 спортсменів Донецької обласної асоціації  кікбоксингу. Із Маріуполя — 17 спортсменів, тренери — Володимир Орлов, Олександр Свечко, Володимир Дубровський, Олександр Олійник. Із Краматорська — 33 спортсмени, тренери — Сергей Лук’янченко (СК «Лідер», вул. В. Стуса, 66), Сергій Чмихов (МК ДДМА, Старе місто).

Двобої проходили одночасно на двох рингах і трьох татамі з десятої ранку до дев’ятої години вечора. В запеклій боротьбі команда Донецької області виборола 20 золотих медалей (12 з них — у представників Маріуполя, 8 — у представників Краматорська), 17 срібних (6 — у Маріуполя, 11 — у Краматорська), 34 бронзових (16 — у Маріуполя, 18 — у Краматорська).

Чемпіонами України у своїх вагових і вікових категоріях стали краматорці Євген Лук’янченко (пойнт), Андрій Марченко (тай-бокс), Максим Єфімік (лайт), Аліна Дебелко (лайт), Вікторія Михальова (К-1 лайт), Марія Пасешниченко (пойнт) з СК «Лідер», Борис Коваль (лайт), Денис Чесноков (фул) — МК ДДМА, маріупольці Воладимир Орлов (К-1 лайт), Віктор Пигарь (лайт), Дмитро Юр’єв (тай-бокс) — тренер Володимир Орлов, Олександр Олійник (тай-бокс), Іван Брьохов (лоу, К-1), Сергій Калугин (К-1, тай-бокс), Вадим Задніпрянний (лоу, К-1), Богдан Макар (К-1), Олексій Фурсов (лоу) — тренер Олександр Олійник.

Крім того, п’ятеро спортсменів нашої області виконали норматив майстра спорту України, три спортсмени — норматив кандидата у майстри спорту з кікбоксингу ISKA.

Після цього змагання буде сформовано склад збірної України для участі в чемпіонаті світу і Європи з кікбоксингу ISKA, який пройде на початку травня в Києві.

Поділитись

Борчині Донецької області – на броварському п’єдесталі
Шкільна волейбольна ліга України у Костянтинівському районі
«Олімпійські надії» у гімнастичному залі Маріуполя