2018-02-13

На чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства срібну медаль здобула Вікторія Мартинова

9-10 лютого у Києві відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Києва, Львова, Житомира, Дніпра і Донецької області.

Донецьку область представили вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону (Слов’янськ, Маріуполь).

У напруженій боротьбі срібну медаль категорії Е виборола Вікторія Мартинова (Слов’янськ, ЗОШ №6, тренер Дмитро Брежнєв).

На своєму дебютному змаганні наймолодший учасник Давид Фіщенко посів четверте місце в категорії F (Слов’янськ, ЗОШ №18, тренер Дмитро Брежнєв), поступившись бронзовому призеру лише чотирьма очками.

В категорії С Анастасія Марченко посіла 8 місце.  В категорії D Максим Іванов посів 5 місце (Маріуполь, тренер Ольга Ваграмян), Валерія Бебешко – 5 місце (Слов’янськ, тренер Дмитро Брежнєв), Марія Андрейченко – 8 місце (Слов’янськ, тренер Дмитро Брежнєв), Анастасія Шльонкіна – 10 місце (Слов’янськ, тренер Дмитро Брежнєв).