2017-11-20

На чемпіонаті України серед найменших борців вільного стилю в активі Донеччини 11 медалей та приз кращому спортсмену

Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 років народження, який проходив з 14 по 17 листопада в Хмельницькому, став першим у національній історії для цієї вікової категорії.

Змагання мали на меті відбір кращих з перспективних юних борців та борчинь країни. Усього чемпіонат зібрав понад 700 найсильніших спортсменів із 23-х регіонів та столиці країни.

Представники Донецької області за підсумками яскравої та впертої боротьби здобули 11 нагород: 5 золотих, 1 срібну та 5 бронзових.

У ваговій категорії 33 кг серед дівчат на п’єдестал пошани піднялися відразу дві спортсменки нашого регіону. На третій сходинці опинилася Ксенія Пудовкіна (обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, Торецьк, тренери Олег Нікіфоров, Андрій Ерешев), на першій – Марія Єфремова (КДЮСШ № 2 м. Бахмут, тренери Максим та Андрій Єфремови), яка окрім золотої медалі була відзначена спеціальним призом «кращий спортсмен» від організаторів.

Чемпіонками України серед дівчат також стали володарки нагород нещодавніх змагань в Ужгороді: у ваговій категорії 39 кг – Аїда Керимова (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, випускниця обласної комплексної ДЮСШ, тренери Олег Нікіфоров, Григорій Шепелєв), у ваговій категорії 62 кг – Євгенія Сєдих (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, Бахмут, тренери Максим та Андрій Єфремови).

«Срібло» у ваговій категорії 30 кг здобула Владислава Стрюкова (КДЮСШ № 2 м. Бахмут, тренери Максим та Андрій Єфремови), а бронзовими призерками були Анастасія Задворна (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, Бахмут, тренери Максим та Андрій Єфремови) – у ваговій категорії 42 кг та Галина Олексіївська (обласна комплексна ДЮСШ, Торецьк, тренери Тетяна Богданова, Григорій Шепелєв) – у ваговій категорії 54 кг.

Серед юнаків чемпіонами України стали Даніїл Синицький – у ваговій категорії 52 кг (Слов’янськ, тренери Микола Чурай, Дмитро Несвятипаска) та Ярослав Косиця – у ваговій категорії 100 кг (Слов’янськ, тренер Микола Чурай).

Бронзові медалі вибороли Ренат Акулов – у ваговій категорії 26 кг (КДЮСШ «Меотіда» м. Маріуполь, тренери Сергій Попов, Микола Папуш) та Данило Утьошев – у ваговій категорії 41 кг (обласна комплексна ДЮСШ «Колос», тренер Павло Борисенко).

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами та медалями Міністерства молоді та спорту України, чемпіонів – кубками.