2017-12-18

На Кубку Донецької області з сучасного п’ятиборства перемогла команда Дмитра Брежнєва

16 грудня у місті Слов’янськ відбувся Кубок Донецької області з сучасного п’ятиборства (естафети – плавання, стрільба), який присвячено Дню Святого Миколая. На доріжках плавального басейну та в залі хіміко-механічного технікуму позмагалися 12 команд (60 юнаків і дівчат).

З часом 3 хвилини 19 секунд перемогла команда у такому складі: Олександр Туболев (ЗОШ №7), Марк Трухін (ЗОШ №5), Дмитро Дзюмак (ЗОШ №6), Валерія Бебешко (ЗОШ №8), тренер Дмитро Брежнєв.

Друге та третє місця посіли команди, які фінішували за 3 хв. 26 сек. (тренер Олександр Брежнєв) та за 4 хв. 01сек. (тренер Сергій Єрмоленко).

Переможців і призерів нагороджено грамотами, а всі учасники змагань отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.