2018-02-16

Відкритий чемпіонат Маріуполя з ушу сформував збірну команду Донецької області

10 лютого в загальноосвітній школі №68 Маріуполя відбувся відкритий чемпіонат міста з ушу, в якому взяли участь приблизно сто спортсменів з міст Донецької області.

У залі панувала святкова атмосфера, яку перед початком змагання створили показові виступи кращих спортсменів. Вдало виступили бахмутські ушуїсти – вихованці спортивних клубів «Чемпіон» (тренери Євген Зубов і Дмитро Алімакін) і «Мангуст» (тренер Костянтин Каминін).

Вихованці СК «Мангуст» вибороли три медалі: срібну – Богдан Сєїдов, бронзові – Дмитро Бондарь і Андрій Грунський.

У командній скриньці СК «Чемпіон» 17 нагород. Переможцями змагань стали Ярослав Куцолабський, Олексій Ульянко, Богдан Лексін, Андрій Лєфтер, Богдан Рябченко, срібними призерами стали Гліб Пруденко, Тимур Віснянкін, Роман Омесь, бронзовими – В’ячеслав Чайка, Єгор Великобрат, Богдан Гладко, Вадим Веріч, Олексій Лажковий, Антон Ткаченко, Влад Лещенко, Володимир Ярмоленко, Ілля Пухальский.

Переможців і призерів нагороджено медалями,  грамотами і пам’ятними подарунками. За результатами змагання сформовано збірну команду Донецької області для участі в чемпіонаті України, який відбудеться  23-26 лютого у Вінниці.