2017-10-23

Найбільшу кількість призів Віктора Мірошниченка зібрали боксери Селидового, Покровська і Маріуполя

18-21 жовтня у дитячо-юнацькій спортивній школі міста Селидове відбулись міжнародні боксерські змагання: XXVII Всеукраїнський турнір серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту СРСР, срібного призера Олімпійських ігор-1980 Віктора Мірошниченка, а також чемпіонат Донецької області серед молоді. У змаганнях 320 боксерів України і Молдови найбільшу кількість медалей вибороли представники Селидового, Покровська і Маріуполя.

Ці змагання зібрали рекордну за останні роки кількість учасників – 320. Із них 267 спортсменів – представники 27 міст Донецької, Дніпропетровської та Луганської областей та Республіки Молдова. Свої команди делегували Авдіївка, Бахмут, Білозерське, Білицьке, Волноваха, Вугледар, Гірник, Дружківка, Добропілля, Курахове, Краматорськ, Констянтинівка, Крімінна (Луганська обл.), Кишинів (Республіка Молдова), Маріуполь, Миколаївка, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Покровське (Дніпропетровська обл.), Родинське, Селидове, Сіверськ, Соледар, Миколаївка, Українськ.

Боксери змагались у чотирьох вікових категоріях. За кількістю медалей перше місце виборола команда Селидового з 16 золотими, 14 срібними та 17 бронзовими медалями. Друге місце посіла команда Покровська з 9 золотими, 9 срібними та 6 бронзовими медалями. Третьою стала команда Маріуполя з 5 золотими, 4 срібними та 6 бронзовими медалями.

Одночасно у Селидовому відбувся чемпіонат області серед молоді. У цих змаганнях перемогла команда Добропілля (6 медалей), друге місце у Маріуполя (5 медалей), третє – у Краматорська (4 медалі). Переможці чемпіонату увійдуть до збірної області для участі в чемпіонаті України серед молоді 2000-2001 р.н., який відбудеться 6-12 листопада у Миколаєві.

Всі переможці та призери змагань отримали кубки, медалі і грамоти від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та виконкому Селидівської міської ради.

Організували змагання управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Селидівська міська рада, Відділення Національного олімпійського комітету в Донецькій області, Федерація боксу Донецької області.