2017-11-22

Найкращі спортсмени та тренери Донеччини отримали нагороди за підсумками жовтня 2017 року

22 листопада в Краматорську, у приміщенні виконкому міської ради, вшановано видатних спортсменів Донеччини, які досягли вагомих результатів на міжнародних змаганнях восени 2017 року, а також тренерів кращих атлетів.

Представників спортивної еліти привітав заступник голови облдержадміністрації, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський. «Вшанування кращих спортсменів і тренерів Донеччини стало гарною традицією, і ми будемо її продовжувати. Своїми перемогами вони заслуговують на те, щоб їм дякували, популяризували та підтримували їх як на обласному, так і на загальнодержавному рівні», – сказав він.

Пам’ятні відзнаки отримали кращі у жовтні представники олімпійських видів – майстер спорту України з важкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів в Албанії Ілля Куліков (Вугледар) та його наставник, заслужений тренер України Володимир Худін.

Кращі у жовтні представники неолімпійських видів – майстер спорту України міжнародного класу з ушу, срібна призерка чемпіонату світу з ушу (таолу) у Росії серед дорослих Ганна Терещенко (Маріуполь) та її наставник, заслужений тренер України Віталій Болдирєв – нагороджені пам’ятними відзнаками і одноразовими грошовими винагородами з обласного бюджету на загальну суму 41 437 грн.

Пам’ятні відзнаки отримали кращі у жовтні представники видів спорту серед осіб з інвалідністю – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивних танців на візках, переможниця і призерка чемпіонату світу в Бельгії Сніжана Кернична (Слов’янськ) та її тренер Олена Харченко.

Окрім цього, нагороди знайшли кращих представників Донецької області з видів спорту серед осіб з інвалідністю у минулому місяці – вересні. Переможниця чемпіонату світу з шашок-100 у Болгарії Людмила Ведерко (Бахмут) отримала посвідчення майстра спорту міжнародного класу, а також плакетку із зазначенням відповідної номінації – таку відзнаку отримав і її наставник, заслужений тренер України Дмитро Мударісов.

У рамках зустрічі керівництва Донеччини з кращими спортсменами і тренерами вшановано володарів медалей чемпіонату світу з пауерліфтингу серед чоловіків, який проходив з 13 по 18 листопада у Чехії. Віктор Ремський урочисто вручив сертифікати на отримання одноразових грошових винагород з обласного бюджету на загальну суму 116 812 грн. чотирьом атлетам та їх наставнику, заслуженому тренеру України Івану Збандуту. Нагадаємо, абсолютним чемпіоном та рекордсменом світу у ваговій категорії до 120 кг став Олексій Бичков (Краматорськ), дві срібні нагороди в цій же категорії отримав Олексій Рокочий (Лиман), «золото» і два «срібла» у ваговій категорії понад 120 кг здобув Володимир Свістунов (Маріуполь), і двічі срібним призером у ваговій категорії до 105 кг став Олександр Рубець (Маріуполь).

Також Подяку Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області за фінансову підтримку волейбольного клубу «Бахмут» висловлено директору ТОВ «КНАУФ ГІПС ДОНБАС» Олександру Бичкову.

На завершення урочистого заходу Віктор Ремський зазначив, що відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області в планах на майбутній рік має багато заходів, спрямованих на популяризацію спорту, і закликав видатних спортсменів приїжджати до шкіл та в спілкуванні з дітьми мотивувати їх до занять регулярною руховою активністю.

Поділитись

На турнірі з греко-римської боротьби у Білорусі нагороди здобули Геннадій Завертайло і Владислав Євт...
Ветерани волейболу визначали кращих на турнірі пам’яті Євгена Ісіка
Легкоатлетка Донеччини Вікторія Калюжна – переможниця Київського півмарафону