2018-04-25

Низка нагород чемпіонату України з фунакоші шотокан карате прибула на Донеччину

21-22 квітня у Черкасах відбувся XV чемпіонат України з фунакоші шотокан карате серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. 320 каратистів з 11 областей країни змагалися у приміщені Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради.

За підсумками змагань збірна Донецької області повернулася додому з низкою нагород. Чемпіонами та призерами стали Діана Чернавка (1 місце, куміте), Світлана Олейник (1 м, 2 м – куміте, ката), Юлія Раднова (1 м, 2 м, 3 м – куміте, ката, ката мікс), Артур Бражко (1 м, 3 м – куміте, ката мікс), Микола Палагута (1 м, 2 м – ката, куміте), Бахши Мінасов (1 м, куміте), Микола Гуревич і Артур Мілетян стали бронзовими призерами у куміте і ката мікс.

У загальнокомандному заліку збірна команда Донецької області посіла п’яте місце чемпіонату.