2018-02-12

Обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з важкої атлетики – другий рік поспіль краща в Україні

З 5 по 9 лютого в Харкові проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю (2000 року народження та молодші).

Донеччину на змаганнях представили дві команди, одна з яких – обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з важкої атлетики – стала кращою другий рік поспіль. За кількістю очок в заліку серед спеціалізованих спортшкіл наші спортсмени в щільній боротьбі випередили представників Луганської СДЮСШОР та Запорізької СДЮСШОР, позаду залишилась також перша в номінації серед ДЮСШ команда з Хмельницької області.

Найкращий результат серед важкоатлетів Донецької області продемонстрував Євген Бурбала з Вугледару (тренер Володимир Худін), який став переможцем у ваговій категорії понад 105 кг із результатом у сумі двоборства 290 кг: ривок – 120 кг, поштовх – 170 кг. Тим самим 16-річний Євген уперше виконав норматив кандидата у майстри спорту.

Друга сходинка п’єдесталу пошани підкорилась Діані Білик з Дружківки (тренер Віктор Кузнєцов), яка у ваговій категорії понад 90 кг підняла в сумі 154 кг (ривок 66 кг, поштовх 88 кг).

На жаль, програла боротьбу за «бронзу» Дар’я Власова з Білозерського, яка стала четвертою в категорії до 58 кг (її сума двоборства 122 кг). П’яті місця з гідними результатами посіли чотирнадцятирічна Рената Ісмагілова (Білозерське) та Ольга Кочедикова (Маріуполь) – у категоріях до 63 кг та до 90 кг відповідно. Також у активі важкоатлетів нашої обласної СДЮСШОР ще чотири 8-х результатів.

Серед спортсменів в складі другої команди регіону на чемпіонаті України – Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки – кращі результати показали: Ілля Москаленко (Бахмут/Краматорськ) – 4 місце у вазі до 77 кг із сумою двоборства 240 кг та Дмитро Школьний (Бахмут) – 5 місце у вазі до 85 кг.