2018-01-15

Обласні змагання пам’яті Володимира Смирнова зібрали 122 боксери

9-13 січня в Маріуполі на базі спортивного комплексу «Іллічівець» проходив відкритий чемпіонат Донецької області з боксу, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Володимира Смирнова.

За звання кращих боролися 122 боксери різних вікових груп (юнаки, молодь, чоловіки), які представляли міста Бахмут, Вугледар, Дружківка, Краматорськ, Маріуполь, Мирноград, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Українськ, а також Волноваський, Добропільський, Мар’їнський райони.

У підсумку, найбільшу кількість золотих медалей здобули господарі – маріупольці.

Переможцями чемпіонату області у своїх категоріях стали:

— серед юнаків 2004-2005 рр.н.

33 кг – Федір Петренко (Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда», тренер Сергій Алістратов),
35,5 кг – Артем Сапронов (Волноваха, Донецька обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з боксу, тренер Сергій Лісовін),
37 кг – Владислав Тремба (Українськ, ДЮСШ, тренер Віталій Нешин),
38,5 кг – Марко Горбачов (Мирноград, ДЮСШ, тренери Віталій Нешин, Олександр Михайлюк),
40 кг – Єгор Валяєв (Покровськ, Донецька обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з боксу, тренери Сухебатор Жигжжавин, Батиралі Карімов),
41,5 кг – Єгор Гаврилюк (Бахмут, КДЮСШ № 1, тренери Максим Харченко, Володимир Стратан),
43 кг – Сергій Рахімов (Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренер Геннадій Горбачов, Володимир Черенков, Володимир Харченко),
44,5 кг – Максим Рудик (Маріуполь, КДЮСШ № 3, тренер Олександр Сидоренко),
46 кг – Іван Агапов (Краматорськ, ДЮСШ, Володимир Туфатулін),
48 кг – Єгор Артьомов (Добропілля, ДЮСШ, тренер Андрій Бичков),
50 кг – Максим Наумов (Покровськ, Донецька обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з боксу, тренери Батиралі Карімов, Сухебатор Жигжжавин),
52 кг – Володимир Камаєв (Бахмут, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренери Анатолій Переяслов, Володимир Стратан),
54 кг – Микола Церцея (Маріуполь, КДЮСШ № 3, тренер Віталій Мишак),
59 кг – Даніїл Беленко (Краматорськ, ДЮСШ, Володимир Туфатулін),
62 кг – Іван Джура (Добропілля, ДЮСШ, тренер Олександр Миронюк),
72 кг – Ігор Телегін (Добропільський район, ДЮСШ, тренер Павло Івахненко);

— серед молоді 2000-2001 гг.р.

56 кг – Микита Крапівін (Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренери Геннадій Горбачов, Володимир Харченко),
60 кг – Ілля Гринько (Краматорськ, Донецька обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з боксу, ДЮСШ, тренер Володимир Туфатулін),
69 кг – Іван Репецький (Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренер Семен Репецький),
75 кг – Данило Попов (Маріуполь, КДЮСШ, тренер Сергій Алістратов),
81 кг – Олександр Біліменко (Маріуполь, Донецька обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з боксу, тренери Ярослав Підмастерчик, Олександр Миронюк);

— серед чоловіків-еліта 1999-1977 рр.н.

64 кг – Влад Кінденко (Краматорськ, ДЮСШ, тренер Олександр Осадчий),
69 кг – Пилип Акілов (Бахмут, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренери Анатолій Переяслов, Георгій Гангалов),
75 кг – Дмитро Рибалко (Маріуполь, КДЮСШ «Лідер», тренери Ярослав Підмастерчик, Сергій Лісовін).

Журі змагань визначило трійку кращих боксерів турніру. Ними стали Влад Кінденко з Краматорська, Єгор Валяєв з Покровська і маріуполець Микита Крапівін.

Поділитись

Боксери Донеччини – на п’єдесталі III турніру на призи клубу Сергія Данильченка
У Маріуполі завершився VIII Меморіал заслуженого тренера України з баскетболу Валентина Романця
Переможець баскетбольної першості Торецька - команда «Хімік-Інкор і Ко»