2018-02-27

Олександр Хоцянівський – переможець XXII Київського Міжнародного турніру з боротьби, Дмитро Пиньков – срібний призер

23-25 лютого проходив XXII-й Київський Міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам.

На столичних килимах змагалися понад 700 спортсменів – представники 38 держав, серед яких найсильніші борцівські країни: Азербайджан, Грузія, Іран, Канада, США, Японія і, звісно, Україна. Жодні змагання з інших видів спорту в Києві ще не мали такої широкої географії.

За підсумками турніру в активі українських борців опинилося 24 медалі, дві з яких здобули представники Донеччини.

У змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії 125 кг переможцем став Олександр Хоцянівський родом з Бойківського (раніше – Тельманівського) району Донецької області. Наш спортсмен у 1/8 фіналу подолав спротив грузина Георгі Мешвілдішвілі, у 1/4 фіналу – представника Катару Гіоргі Саканделідзе, у півфіналі – іранця Ядоллаха Мохебі. Підтвердив свою силу Олександр і у вирішальній сутичці, де йому протистояв діючий чемпіон світу, бронзовий призер Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Гено Петріашвілі з Грузії.

Борець греко-римського стилю Дмитро Пиньков (Маріуполь-Вугледар) завершив свій виступ у ваговій категорії 72 кг на другій сходинці п’єдесталу. У чвертьфіналі Дмитру поступився Антон Коробов з Білорусі, у півфіналі – іранець Фаршад Белфакех. Як і Хоцянівський, Пиньков зустрівся у фіналі з грузином, бронзовим призером Олімпійських ігор 2016 року – Шмагі Болквадзе, проте на цей раз суддя підняв догори руку суперника.

Фото — Володимир Раснер (https://www.facebook.com/ukrwrestling/)

Поділитись

Переможцями командного заліку на чемпіонаті Донецької області стали дзюдоїсти Слов’янська
Юні дзюдоїстки Донеччини – переможниці та призерки всеукраїнського турніру «Українка»
Підсумки обласного турніру на призи Володимира Макаренка, засновника греко-римської боротьби у Крама...