2019-09-09

Олександр Стібель і Людмила Бабенко – чемпіони одеського фестивалю з настільного тенісу

З 27 серпня по 4 вересня на Одещині відбулась низка змагань з настільного тенісу, на яких вдало виступили спортсмени Донецької області.

З 27 серпня по 4 вересня в смт. Затока пройшов XXX Міжнародний фестиваль «Стара фортеця» серед любителів настільного тенісу – Меморіал Ч.Н. Худиша, М. Оганесяна, А. Льовушкіна.

У змаганнях взяли участь аматори з Молдови, Білорусі, України (Київ, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Полтава, Жовква, Краматорськ, Маріуполь, Дружківка).

У віковій категорії серед юнаків до 16 років переміг Олександр Стібель, друге місце посів Артем Цокур. У суперфіналі Олександр Стібель посів третє місце, а серед дівчат перемогла Людмила Бабенко. Усіх спортсменів нагороджено грамотами, медалями та цінними призами.

2 вересня в місті Одеса, у ТТС Evolution, пройшов відкритий рейтинговий турнір – дитячий чемпіонат Одеси з тенісу настільного, присвячений Дню міста і пам’яті Фелікса Осетинського. У турнірі взяли участь спортсмени з Києва, Одеси, Білої Церкви, Умані, Миколаєва , Дружківки, Нової Каховки, Кропивницького. У віковій категорії 2005-2007 р.н. Олександр Стібель посів друге місце.