2019-11-29

Ольга Медведєва та Микита Жиров – чемпіони України з плавання серед юніорів

21-23 листопада в місті Харків відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів, який зібрав 319 учасників – 22 команди областей та Києва.

Від Донеччини участь у змаганнях взяли 20 спортсменів: 11 вихованців обласної ДЮСШ з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації ФСТ «Україна» (5 – із міста Соледар, 4 – зі Слов’янська, 2 – з Маріуполя) та 9 вихованців комплексної ДЮСШ «Меотида» міста Маріуполь.

Найкращі результати серед наших плавців продемонстрували майстри спорту України з Маріуполя Ольга Медведєва (КДЮСШ «Меотіда», тренери Олександр Береснєв, Галина Бахтерова) та Микита Жиров (обласна ДЮСШ з плавання та синхронного плавання, тренери Олександр Конжуков та Ольга Бережна). У їх активі – 2 золоті та 2 срібні медалі.

Ольга Медведєва перемогла в запливі на 200 метрів брасом з результатом 2:35.98 та стала другою на 100-метрівці брасом з часом 1:13.31.

Микита Жиров фінішував першим на дистанції 400 м вільним стилем (4:08.04) та посів друге місце на 200-метрівці в цьому ж стилі (1:54.58).

Зазначимо, що в командному заліку чемпіонату серед регіонів другої групи плавці Донецької області посіли третю сходинку.