2018-04-21

«Олімпійське лелеченя» у чотирьох містах Донеччини визначено учасників обласного фіналу

18 квітня на Донеччині відбулись зональні обласні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей  «Олімпійське лелеченя» в Донецькій області. На зональному етапі змагались шкільні команди 5-6 класів, що перемогли у своїх містах і районах.

Головною метою цього заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, організація змістовного дозвілля.

Програма змагань має три складові: спортивну, освітню та культурну частини. Кожна команда представила свою презентацію – з девізом, емблемою і ритмічним виступом. Потім команди змагались в перетягуванні канату і різноманітних естафетах, а насамкінець продемонстрували ерудицію в олімпійській вікторині.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Бахмуті путівки до обласного фіналу вибороли команди з міст Торецька і Бахмут, а також Бахмутського району. Переможцями зонального змагання у Родинському стали команди з міста Селидове і Великоновосілківського району. Етап у Слов’янську визначив фіналістами команди з смт. Очеретине (Олександрівський район) і міста Краматорськ. У Маріуполі перемогли команди з міста Вугледар і смт. Ялта (Мангушський район).

Учасники зонального етапу отримали дипломи, а переможців і призерів нагороджено кубками, медалями і пам’ятними подарунками.

Фінал обласних змагань відбудеться 25 квітня у Селидовому, де дев’ять кращих команд визначатимуть переможця, який представлятиме Донецьку область у всеукраїнському фіналі «Олімпійського лелеченя».

Поділитись

«Дитяча легка атлетика» у Марiуполі
Велосипедисти Донеччини здобули 7 нагород на чемпіонаті України з кросу
Футбольний м’яч об’єднав хокеїстів «Донбасу» та баскетболістів «Дружківки»