2019-02-12

«Олімпійські веселі старти» у Маріуполі

З нагоди ХIV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який цими днями проходить в Сараєво та Східному Сараєво (Боснія та Герцеговина), 9 лютого в Маріупольській ЗОШ № 68 відбулись «Олімпійські веселі старти».

Ініціатором заходу виступило Донецьке обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація ушу» за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Участь у святі взяли 15 родин, яких розподілили на дві категорії. Яскраве дійство почалось із символічного виносу олімпійського факелу, показових виступів юних спортсменів-ушуїстів. Присутніх привітали представник регіонального відділення НОК України Роман Караваєв та керівник обласного відділення «Української федерації ушу» Віталій Болдирєв.

Забавні естафети, олімпійська вікторина, рухливі активності та веселий настрій чекали всіх учасників та гостей.

Перемогу в категорії, де в команду входили дитина та один із батьків, здобула родина Воробйових (команда «Торнадо»). У категорії, де змагались три члена сім’ї (одна дитина і двоє батьків або двоє дітей і один з батьків), кращою стала родина Мішурових (команда «Комета»).

Усіх переможців відзначили грамотами, кожен учасник отримав пам’ятні подарунки з олімпійською символікою. Крім того, до бібліотеки ЗОШ № 68 міста Маріуполь передано набір художньої літератури від Відділення НОК України в Донецькій області.

Поділитись

Інтелектуальні змагання у Торецьку, присвячені Дню Соборності України
#OlympicLab з олімпійцем Юрієм Сухоруковим у «Перлині Донеччини»
Вітаємо з днем народження!