2018-04-16

#OlympicLab до Міжнародного дня спорту в Маріуполі

12 квітня місто Маріуполь долучилось до модуля #OlympicLab – «Wellbeing – Обирай спорт!», який ініціював Національний олімпійський комітет України у рамках святкування Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.

Захід, що приймала загальноосвітня школа № 52, зібрав учнів 2-6 класів, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей-переселенців, та інших прихильників здорового способу життя.

Почесними гостями свята стали титуловані спортсмени Донеччини – почесний громадянин міста Маріуполь, заслужений майстер спорту, п’ятиразовий призер літніх Паралімпійських ігор з плавання, багаторазовий чемпіон і рекордсмен Європи, світу Данило Чуфаров та семиразовий чемпіон світу з кікбоксінгу ISKA Олександр Олійник. Також підтримали школярів у їх прагненні до пізнання олімпійських цінностей секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма та директор обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби Олександр Соколов.

Хлопці й дівчата захоплено спостерігали за спортсменами маріупольських КДЮСШ «Атлетик», КДЮСШ №1 та обласної СДЮСШОР, які демонстрували вправи з греко-римської боротьби та тайського боксу. Яскравим номером циркової пластики запалила в очах школярів спортивний азарт вихованка студії «Весела арена» Варвара Чернишова.

Під час показових виступів волонтер Відділення НОК України в Донецькій області Андрій Матійченко повідав історію видів спорту, а також розповів, які вправи треба робити та які якості розвивати, аби досягти гарної фізичної форми.

Після майстер-класу на учасників чекали запитання олімпійської вікторини, а також спільне фотографування на згадку з уславленими спортсменами. Відзнаки за спортивні досягнення – посвідчення «Кандидат у майстри спорту» з кікбоксингу – із рук Олександра Олійника отримали юні Олексій Фурсов та Макар Богдан.

Наприкінці заходу школярам подарували сувеніри від Відділення НОК України в Донецькій області, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та «Фонду розвитку спорту в Донецькій області».

Поділитись

Баскетбольна першість Слов’янська серед студентів
Маріуполь прийме чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років
Олександр Корявець став бронзовим призером командного чемпіонату Європи з дзюдо серед ветеранів