2019-03-14

#OlympicLab в Краматорській українській гімназії

13 березня в Краматорській українській гімназії пройшов Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід для дітей і молоді #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності»

В гості до учнів завітали представники карате JKS: срібний призер Кубку Європи Ілля Пархоменко, бронзова призерка чемпіонату світу Гелена Пархоменко, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація карате» в Донецькій області Ігор Шалаумов.

Зустріч розпочалась з перегляду відеороликів про дружбу, повагу, рівність. Ігор Шалаумов познайомив учнів з видом спорту «карате», з його історією та філософією. Багато уваги було зосереджено саме на тому, що таке олімпійські цінності та їх зв’язок у спорті та повсякденному житті.

Числені запитання до чемпіонів Іллі та Гелени Пархоменко, розповідь про їх спортивний шлях, високі досягнення на міжнародній спортивній арені сприяли збагаченню знаннями учасників щодо історії олімпійського руху, видів спорту та заохотили жити за олімпійськими цінностями. Із власного досвіду спортсмени поділились емоціями, які вони відчували, коли на честь їх перемог лунав гімн України та підіймався прапор нашої держави.

Навчальний заклад активно долучається до участі у Всеукраїнському проекті «Олімпійська освіта». З цією метою до Олімпійського куточка бібліотеки був переданий комплект нової літератури від Національного олімпійського комітету України.

По завершенню відбулась фотосесія, а найактивніші учасники отримали подарунки від НОК України і Відділення НОК України в Донецькій області.

Поділитись

Баскетболісти Донеччини розпочали сезон домашніми перемогами
Дві поспіль вольові перемоги хокеїстів Донеччини
Традиційний турнір «Кубок мера» зі спортивних танців у Костянтинівці