2018-05-07

Пауерліфтери Донеччини Дмитро Манько та Іван Рудь – з нагородами на дебютному чемпіонаті Європи

6 травня в чеському місті Плзень на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу 2018 року пройшли змагання серед юнаків.

Донецьку область у складі збірної команди України представили дебютанти на міжнародній арені – пауерліфтери з Краматорська, вихованці тренерської бригади Олексія та Альони Бичкових, які тренуються в ДЮСК «КПД».

Дмитро Манько за підсумками змагань у ваговій категорії до 59 кг піднімався на п’єдестал пошани у кожній вправі триборства. У присіданнях та жимі лежачи він показав треті результати – 145 кг та 90 кг відповідно, у становій тязі його результат 175 кг був другим. Сума триборства, яка склала 410 кг, дозволила Дмитру здобути бронзову медаль.

Іван Рудь, виступаючи у ваговій категорії до 83 кг, мав п’ять суперників: з Естонії, Росії, Словаччини (двох), а також співвітчизника Артема Костюка. Отримати нагороду змагань у непростій боротьбі Івану вдалося в присіданнях – результат 245 кг приніс «бронзу» у цій вправі. Виступ спортсмена Донеччини у жимі лежачи (145 кг) поставив його на 4-ту сходинку, у становій тязі (190 кг) – на 6-ту, а в сумі триборства Рудь став п’ятим, зібравши 580 кг.