2017-11-23

Підведені підсумки діяльності Відділення НОК України в Донецькій області за 2017 рік та окреслені плани на 2018-й

22 листопада в Краматорську відбулося засідання Виконкому Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

У вступному слові голова Відділення Віктор Ремський довів інформацію про засідання ХХХІІ Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету,  учасники якої заслухали і обговорили звіт про діяльність у 2017 році та основні напрями роботи у 2018-му. Також він відзначив, що підчас особистої зустрічі з Президентом НОК України Сергієм Бубкою обговорено питання щодо передання комплекту сучасного гімнастичного обладнання для розвитку гімнастики на Донеччині. Візит головного олімпійця країни в регіон заплановано на середину грудня.

Нова сторінка історії Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області (далі – Відділення) почалася у квітні 2017 року, коли відбулася V позачергова звітно-виборна Асамблея. Згідно порядку денного, були проведені вибори голови, першого заступника голови, заступників голови, відповідального секретаря, членів виконкому та ревізійної комісії Відділення на період 2017-2021 років. А також змінена юридична адреса Відділення та внесені зміни до Положення про Відділення з метою приведення його у відповідність до вимог Податкового кодексу України для неприбуткових організацій. Постановою Виконкому НОК України від 23 травня 2017 року № 38 затверджено Положення Відділення в новій редакції.

За поточний рік Відділенням проведено всього 43 заходи. До найбільш масового з них – Олімпійського тижня – залучено понад 115 тисяч осіб з міст, районів та територіальних громад. Спортивне свято «Всеукраїнський Олімпійський день», яке традиційно проводиться з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року), цього року 17 червня прийняв стадіон «Металург» у Бахмуті. 9 вересня в Краматорську відбувся обласний спортивно-масовий захід «Олімпійський урок», який охопив 2125 учасників. Також у 2017 році була продовжена традиція проведення змагань на призи видатних олімпійців Донеччини – Ніни Зюськової, Ірини Ліщинської, Станіслава Люгайло, Віктора Мірошниченка.

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» проходить щорічно з початку навчального року. За підсумками обласних змагань, які відбулися 11 травня в місті Родинське, перемогу вибороли учні Великоновосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, які у вересні тріумфували і у фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» — «Olympic move UA».

Відділення також проводить роботу з підтримки спортсменів та тренерів з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю з метою популяризації здорового способу життя та підняття престижу спорту в Донецькій області. Щомісяця відбувається визначення та вшанування найкращого спортсмена й тренера в урочистій обстановці, з врученням сертифікатів та цінних подарунків.

Після обговорення підсумків діяльності Відділення за рік Віктор Ремський окреслив плани на наступний 2018-й рік. Він акцентував увагу на питаннях розбудови спортивної інфраструктури для масового спорту і спорту вищих досягнень, популяризації заходів Відділення, у тому числі в навчальних закладах, а також залучення федераціями спонсорських коштів.

Засіданням Виконкому Відділення НОК України в Донецькій області затверджено календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Відділення на 2018 рік. З документом можна ознайомитися в прикріпленому файлі.

 

Поділитись

На першому етапі Кубку світу з велотреку Валерія Кононенко стартувала п’ятим результатом
Алла Заворітня і Микола Бахтін здобули в Угорщині медалі міжнародного турніру з дзюдо
Рахунок на табло. «Авангард» (Краматорськ) – «Волинь» (Луцьк) – 0:1