Положення про заходи

Дата Назва документа
Січень-квітень Положення про проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» в Донецькій області в 2019 році
Січень-вересень Положення про Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя»
Червень Положення про Всеукраїнський Олімпійський день
Вересень Положення про Всеукраїнський Олімпійський урок
Вересень-жовтень Положення про Олімпійський тиждень (проведення заходів на спортивних майданчиках, стадіонах, в школах)
Протягом навчального року
Положення про Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS»
Протягом навчального року
Положення про Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab
Напередодні змагань
Положення про Урочисті церемонії проводів учасників зимового ЄЮОФ в м. Сараєво (Боснія-Герцеговина), II Європейських Ігор в м. Мінськ (Республіка Білорусь), літнього ЄЮОФ в м. Баку (Азербайджанська Республіка) та Всесвітніх пляжних ігор в м. Сан-Дієго (США)
Напередодні відкриття змагань
Положення про проведення Всеукраїнської церемонії «Свято Олімпійського прапора» з нагоди проведення зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) в м. Сараєво (Боснія-Герцеговина), II Європейських Ігор в м. Мінськ (Республіка Білорусь), літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) в м. Баку (Азербайджанська Республіка) та Всесвітніх пляжних ігор в м. Сан-Дієго (США)
Після проведення змагань
Положення про Урочисті зустрічі учасників зимового ЄЮОФ в м. Сараєво (Боснія-Герцеговина), II Європейських Ігор в м. Мінськ (Республіка Білорусь), літнього ЄЮОФ в м. Баку (Азербайджанська Республіка) та Всесвітніх пляжних ігор в м. Сан-Дієго (США)