2019-05-17

Про ментальне тренування дізнались школярі Слов’янська в рамках проекту #OlympicLab

17 травня Відділення НОК України в Донецькій області за сприяння Донецької обласної федерації дзюдо реалізувало напрямок «Ментальне тренування» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту для дітей та молоді #OlympicLab.

Учасниками стали майже 50 учнів 3-5 класів Слов’янської ЗОШ №13, які завітали до залу дзюдо, нещодавно відкритого в школі. Школярі  дізналися про методи психологічної підготовки спортсменів та як вони впливають на досягнення в спорті, а також про методи ментального тренування.

Практичні поради дітям надали бронзова призерка Перших Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Ксенія Дарчук та переможниця Кубку Європи з дзюдо, стипендіатка НОК України Катерина Сировацька.

Гостями заходу також стали відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора та президент Донецької обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко.

На завершення відбулась фотосесія, а найактивніші учасники були заохочені подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проекту #OlympicLab.

Нагадаємо, проект має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись

Команда Донеччини на другій сходинці «Кубку Слобожанщини» в Сумах
Студентська першість з міні-футболу в Маріуполі
Кадети Донеччини відкрили сезон в Конотопі медальним виступом на всеукраїнських змаганнях з греко-р...