2018-12-29

Проект реконструкції СК «Олімпієць» у Покровську

Схвалено проектну документацію по ескізному проекту «Реконструкція спортивного комплексу «Олімпієць», розташованого у мікрорайоні Южний, 19/1 в м. Покровськ Донецької області».

Таким чином Покровська міська рада має продовжити розробку проекту реконструкції спортивного комплексу «Олімпієць», відповідно до вимог чинного законодавства.

Зазначений проект було презентовано на початку 2017 року. Загальна кошторисна вартість проекту складає 169972,65 тис. грн., проект розрахований на чотири роки (у дві черги).

Проект реконструкції передбачає облаштування стандартного футбольного поля за стандартами європейських федерацій футболу та легкої атлетики (UEFA, EAA), вісім бігових доріжок з легкоатлетичними зонами, дві трибуни на 6 тисяч осіб, під трибунами — чотири спортивні зали: для дзюдо, боротьби, боксу і тренажерного залу; два універсальних міні-поля зі штучним покриттям; адміністративний корпус з роздягальнями та медичним реабілітаційним центром для спортсменів; а також критого манежу з трибунами на 200 осіб з ігровим спортивним  майданчиком для тенісу, волейболу, баскетболу та з трав’яним покриттям — для футболу.

Також, на території комплексу розташується готель на 160 осіб для спортсменів і тренерів. Зазначений комплекс буде цілком доступним для спортсменів з інвалідністю.

Ця спортивна споруда має стати ареною для проведення масштабних спортивних подій найвищого рівня!

Поділитись

Тетяна Яловчак розгорнула рушник на вершинах планети і увійшла до символічного клубу «7 вершин»
Відкритий чемпіонат зі спортивної гімнастики, присвячений пам’яті засновника гімнастики в Бахмуті Ле...
Зональні обласні змагання «Шкільна волейбольна ліга України» прийняв Слов’янськ