2017-10-02

Рекордсмени дебютного напівмарафону у Маріуполі – Олександр Хлобистов і Ольга Мащенко

1 жовтня понад 700 спортсменів вийшли на старт легкоатлетичного напівмарафону, що вперше організовано у Маріуполі. Абсолютними рекордсменами в бігу на 21 км стали Олександр Хлобистов (1 год. 30 хв. 10 сек.) і Ольга Мащенко (1 год. 29 хв. 59 сек.).

З дев’ятої ранку на площі Воїнів-визволителів почалась реєстрація учасників свята спорту і здорового способу життя, яким запропонували обрати з п’яти дистанцій: 500 м, 1 км, 5 км, 10 км і 21 км.

Охочих було дуже багато, ще ніколи цей майдан не бачив стільки спортсменів. Діти, пенсіонери, депутати, бізнесмени, домогосподарки, металурги, полісмени – у цей день вони створили історичну подію: перший в Маріуполі легкоатлетичний напівмарафон.

Начальник управління спорту міської ради Олексій Казанцев зазначив на параді відкриття змагань, що сьогодні не буде переможців і переможених, тому що сьогодні кожен учасник вже став чемпіоном. Чемпіоном здорового способу життя, прикладом для всього міста, як потрібно любити фізичну культуру і спорт.

Депутат міської ради Володимир Курський повідомив гостей та учасників змагань, що вперше класичний марафон у Маріуполі заплановано провести  наступного року.

 

Поділитись

День фізичної культури і спорту в Авдіївці
Юні борці та борчині Донеччини здобули 10 нагород на чемпіонаті України в Ужгороді
Волейбольний чемпіонат Донецької області у Лимані приніс подвійну перемогу Бахмуту