2017-10-29

Роман Літвінов – чемпіон України з боксу серед юніорів

23-29 жовтня на базі Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць» відбувся головний старт року для боксерів у віковій групі «юніори» (2002-2003 років народження). До фінального дня чемпіонату України спромоглися дістатись лише двоє представників Донеччини: у Романа Літвінова – «золото», у Іллі Полякова – срібло.

Цього року юніорський чемпіонат України присвячено пам’яті майстра спорту СРСР Романа Песіна. Участь у змаганнях взяли 26 команд із усіх регіонів країни (загальна кількість – 301 боксер), що є одним із найкращих показників чисельності за останні роки.

Як ми повідомляли раніше, на юніорському чемпіонаті в Одесі спортивну Донеччину представили 19 боксерів, із них до фінального дня змагань спромоглися дістатись лише двоє.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 46 кг став Роман Літвінов, який у фіналі здолав Данилу Онищенка з Дніпропетровщини з рахунком 5:0. Боксер із Покровська тренується під керівництвом Батиралі Карімова і Сухебатора Жигжжавина в Донецькій обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з боксу.

Срібним призером чемпіонату України у ваговій категорії до 70 кг став Ілля Поляков, який у фіналі поступився Іллі Вуколову із Запорізької області з рахунком 2:3. Боксер із Покровська тренується у Володимира Туфатуліна та Миколи Сієнка в Дитячо-юнацькій спортивній школі Краматорська.