2018-08-18

Роман Літвінов вп’яте став чемпіоном України з боксу

6-12 серпня у м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів (хлопці 2002-2003 р.н.). У змаганнях взяли участь 25 команд з усіх областей країни (268 учасників), які змагались за титули і медалі, а також право представити Україну на юніорському чемпіонаті Європи.

Роман Літвінов з Покровська під керівництвом тренера Батиралі Карімова (Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу) вкотре довів, що є кращим серед кращих. Юний боксер п’ятий рік поспіль став чемпіоном України у своїй віковій категорії.

Переможець минулорічного чемпіонату України Владислав Васьковський з Маріуполя (тренер Олександр Сидоренко) знову підтвердив статус найсильнішого боксера України. Вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3 і СК «Схід-спорт» здобув чотири впевнені перемоги і отримав золоту медаль змагань.

Богдан Карнаушенко з Маріуполя (тренери Генадій Горбачов, Валерій Черенков) провів три переможні поєдинки і дійшовши до фіналу. У боротьбі за золоту медаль вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик» поступився за очками боксеру з Дніпра і здобув в скарбничку Донецької області «срібло» чемпіонату.