2018-05-06

Руслана Краснова – чемпіонка Європи з пауерліфтингу серед дівчат, Дар’я Русаненко – бронзова призерка

6 травня в чеському місті Плзень на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу 2018 року в боротьбу за нагороди вступили дівчата.

У ваговій категорії до 72 кг Донецьку область та Україну представили дві спортсменки: Дар’я Русаненко з Дружківки (тренер Сергій Федоренко) і Руслана Краснова з Маріуполя (тренер Степан Ніколюкін).

Суперництво українкам склали представниця Польщі Ліс Іда та росіянка Світлана Сабурова.

У першій вправі триборства – присідання – Дар’я Русаненко з результатом 207,5 кг стала кращою, а Руслана Краснова з результатом 195 кг посіла третє місце. У другій вправі – жимі лежачи – Руслана здобула мале «золото», витиснувши штангу вагою 117,5 кг, а Дар’я отримала мале «срібло», витиснувши штангу 105 кг.

Вирішальною в підсумковому медальному ранжуванні виявилась третя вправа – станова тяга. Краснова потягнула 177,5 кг, Русаненко – 157,5 кг. За підсумками триборства Руслана Краснова із сумою 490 кг під звуки гімну України піднялася на вищу сходинку п’єдесталу, а Дар’я Русаненко із сумою 470 кг замкнула трійку призерів. «Срібло» в триборстві здобула полячка Ліс Іда із сумою 482,5 кг.