2017-11-16

Сергій Бубка та Віктор Ремський обговорили розвиток спорту і олімпійського руху на Донеччині

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка провів зустріч із заступником голови Донецької обласної державної адміністрації, головою Відділення НОК України в Донецькій області Віктором Ремським.

Співрозмовники обговорили розвиток спорту і олімпійського руху в регіоні, приділивши велику увагу питанням розбудови спортивної інфраструктури для масового спорту і спорту вищих досягнень.

Віктор Ремський наголосив, що спорт знаходиться серед пріоритетів у діяльності обласної влади. Зокрема, будуються сотні універсальних спортивних майданчиків, молодіжних центрів для залучення молоді до здорового і активного способу життя.

Сергій Бубка наголосив на важливості доступності спортивних об’єктів, що мають використовуватись як для занять фізичною культурою, так і для спорту вищих досягнень, виховання здорової нації і нових чемпіонів.

У планах Відділення НОК України в Донецькій області – широкомасштабна діяльність з проведення численних соціальних і олімпійських проектів, для реалізації яких зараз залучаються додаткові кошти від спонсорів і партнерів. Серед першочергових кроків – створення «Алеї спортивної слави Донецької області».

Учасники зустрічі обговорили амбітні плани влади Донеччини щодо будівництва бази олімпійської підготовки в Святогірську, де є гарні умови для тренувань і відновлень.

Сергій Бубка і Віктор Ремський обмінялись думками щодо питання забезпечення спортивним обладнанням та інвентарем. Зокрема, президент НОК відзначив, що ним досягнуто домовленість з Міжнародною федерацією гімнастики щодо виділення комплекту сучасного гімнастичного обладнання, яке найближчим часом надійде до України і буде передано Національним олімпійським комітетом для розвитку гімнастики на Донеччині.

Під час зустрічі також був обговорений візит головного олімпійця на Донеччину, що запланований на середину грудня.

 

За інформацією прес-служби Національного олімпійського комітету України
http://noc-ukr.org/news/15659/

Поділитись

На чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO юнаки і юніори Донеччини вибороли 71 медаль
Юні борці та борчині Донеччини здобули 9 медалей на чемпіонаті Україні в Бердянську
Бахмут визначив переможців міської спартакіади з кульової стрільби з пневматичної зброї