2019-04-26

Сезон 2019 року триатлети Донеччини розпочали з перемог на чемпіонатах України у Львові та Житомирі

Квітень став багатим на всеукраїнські змагання з триатлону: відкрив сезон 12-14 квітня у Львові особисто-командний чемпіонат України в приміщенні, а далі два старти прийняв Житомир: 18-19 квітня – чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, 20-21 квітня – чемпіонат України в естафетах.

Традиційно успішно Донецьку область на змаганнях представили спортсмени школи вищої спортивної майстерності, вихованці заслуженого тренера України Георгія Драгуляна, які здобули низку нагород.

Так, у Львові збірна Донеччини у складі Маргарити Крилової, Івана Меньшикова та Юліана Демьянова святкувала перемогу в командному заліку, обійшовши Черкащину та Львівщину. У особистому заліку серед жінок Маргарита Крилова отримала «срібло», Юліан Демьянов – «бронзу», при цьому обидва стали кращими у фінальному виді триатлону, бігу на 2 км: Маргарита пробігла дистанцію з особистим рекордом 6 хвилин 35 секунд, Юліан показав результат 5 хв. 36 сек.

На чемпіонаті України серед спортивних шкіл представники ШВСМ Донецької області посіли 2 командне місце, поступившись мізерною кількістю очок спортсменам з Житомирщини. У особистих змаганнях, які включали 800 м плавання, 20 км велогонки та 5 км бігу, Маргарита Крилова стала кращою серед жінок, а Іван Меньшиков фінішував другим серед чоловіків. Данило Фарбун отримав «срібло» серед юніорів.

Чемпіонат України з триатлону в естафетах, програма якого включала 300 м плавання, 8 км велогонки та 3 км бігу, проводився серед команд по три спортсмена. У підсумку, чоловіча збірна Донеччини (Дмитро Шабанов, Іван Меньшиков, Юліан Демьянов) здобула золоті медалі, а жіноча (Маргарита Крилова, Арина Тарасевич, Діана Петрук) – срібні нагороди.

Наступним випробуванням для триатлетів Донецької області стане чемпіонат світу, який проходитиме з 26 квітня по 4 травня в іспанському місті Понтеведра.