2017-10-25

«Шкіряний м’яч» визначив майбутніх олімпійців Нікольського району

Протягом вересня-жовтня тривали футбольні турніри «Шкіряний м’яч» серед закладів загальної середньої освіти Нікольського району. 25 футбольних команд (а це 448 учнів) суперничали в чотирьох вікових групах: 2007 р.н., 2006 р.н., 2005 р.н. та шкільні збірні. Змагання проведено в рамках районної спартакіади школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» – з баскетболу, футболу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, міні-футболу тощо.

Ці змагання спрямовані не тільки на визначення кращих спортсменів, а насамперед на масовість, тобто залучення якомога більше учнів до тренувань та участі в спортивних заходах. Головна мета – залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди та формування засад здорового способу життя.

В молодшій групі перемогла команда Зеленоярської школи (вчитель Л.Прошенко), друге місце посіла Нікольська школа ім.А.Якименка, третє – Нікольська гімназія «Софія» зі школою №2.

В середній групі перемогла Нікольська школа ім.А.Якименка (вчителі А.Дурицький і Д.Чапні), друге місце – Темрюцька школа, третє – Нікольська гімназія «Софія» зі школою №2.

В старшій групі перемогла Республіканська школа (вчитель П.Буньо), друге місце – Нікольськa гімназія «Софія» зі школою №2, третє – Нікольська школа імені А.Якименка.

В змаганнях серед збірних шкіл перемогла Темрюцька школа (вчитель В.Близнюк, тренер С.Купріянов), друге місце – Нікольська гімназія «Софія» зі школою №2, третє місце – Малоянисольська школа імені В.Балабана.

Переможців та призерів змагань нагороджено кубками та грамотами. Організатори змагань вдячні всім учасникам, вчителям фізичної культури і директорам шкіл за підтримку в організації спортивних заходів.