2018-03-12

Спортсмени Донеччини вибороли десять нагород на всеукраїнських змаганнях з тхеквондо (ВТФ)

24 і 25 лютого в Києві відбулись всеукраїнські змагання з тхеквондо (ВТФ) – Кубок «Школи спорту» і Гімназіада України. На цих турнірах вдало виступили спортсмени Донецької області – вихованці тренерів-викладачів Володимира Страшненка, Юрія Бірюкова, Олександра Левінчука.

24 лютого відбувся турнір «Taekwondo Cup by school sport» – відкритий чемпіонат Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Школа спорту», який став відбірковим до чемпіонату світу серед юніорів. Участь у змаганні в чотирьох вікових категоріях взяли понад 650 тхеквондистів з 17 областей України. Донецькі спортсмени привезли низку нагород: бронзові медалі серед юніорів – Марк Двібородчин, Єгор Перець, Поліна Тарапата, срібну медаль серед молодших юнаків – Ярослав Беспалько.

25 лютого відбулись фінальні змагання Гімназіади України 2018 року з тхеквондо (ВТФ). Участь в змаганнях взяли 149 спортсменів у віковій категорії «юніори» (2001-2003 р.н.) з 17 областей України. Донецьку область представили 11 спортсменів з Дружківки та Маріуполя. Срібною призеркою змагань в категорії 55 кг стала Юлія Червоницька, бронзові нагороди привезли Марк Двібородчин, Ілля Пікуз, Артем Гарбар, Єгор Перець і Поліна Тарапата. За підсумками змагань Дружківська гімназія «Інтелект» посіла друге місце серед 119 навчальних закладів України.