2017-10-17

Спортсменів Слов’янська очікує новий спортзал

14 жовтня в Слов’янську відбулося урочисте відкриття спортивного залу, розташованого на території міського тролейбусного управління.

На захід завітали Слов’янський міський голова Вадим Лях, заступник міського голови Юрій Підлісний, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міськради Олександр Міщенко, директор обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Донецької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Юрій Баулін, депутати міської ради, керівники спортивних громадських організацій міста і області.

Відкриття залу стало одним із перших випадків соціального партнерства влади і громадськості Слов’янська. Ремонт у залі зробили зусиллями батьківського комітету спортивного клубу «Беркут», спонсорів та за сприяння Слов’янської міської федерації «Самбо». Витрати на утримання взяв на себе комунальний заклад «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який з вересня 2017 року орендує даний спортивний зал у Слов’янського тролейбусного управління (загальна площа зала разом з роздягальнями та технічними приміщеннями складає 216 м2). За сприяння обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ДОО ВФСТ «Колос» у залі з’явився новий спортивний інвентар.

Наразі в спортзалі займаються вихованці спортивного клубу рукопашного бою «Беркут», учні відділення дзюдо КПНЗ «Міська КДЮСШ», учні відділення самбо ОКДЮСШ ДОО ВФСТ «Колос».

У рамках урочистого заходу для гостей виступили дівчата з танцювального колективу «Калина» ЗОШ №12 (керівник Марина Тимчук) і юні гімнастки Слов’янської ДЮСШ (тренер Наталія Комаха). А вихованці СК «Беркут» старшого і молодшого віку продемонстрували в показових спарингах відмінні навички боротьби та рукопашного бою.

Поділитись

Відкритий чемпіонат області на честь Надії Ткаченко зібрав у Бахмуті близько 300 легкоатлетів
У Мангуші відбудеться ювілейне спортивне свято «Панаїр»
Новий спортивний інвентар отримали юні боксери Мар’їнки