2019-02-13

Спортсменки Донеччини отримали 3 медалі на чемпіонаті України з боксу в Харкові

1-7 лютого в місті Харків відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок (еліта, молодь, юніорки, дівчата), який зібрав 264 спортсменки з 22-х областей та Києва.

Від Донеччини на змаганнях виступили 10 боксерок, у активі яких 3 медалі: 1 срібна та 2 бронзові.

Гідну підготовку продемонструвала Радмила Радіонова, вихованка ДЮСШ міста Вугледар (тренер Юнус Аманмамедов), яка стала другою у ваговій категорії до 66 кг серед юніорок.

«Бронзу» у категорії 60 кг серед жінок здобула досвідчена Ганна Охрей з Краматорська (тренери Костянтин Охрей, Анатолій Переяслов). Вона виявилась сильнішою за Аліну Зайцеву з Харківщини та киянку Анастасію Кожемяко, але за вихід у фінал поступилась Марії Пасічній з Івано-Франківщини.

Ще одна бронзова нагорода – у ваговій категорії до 36 кг серед дівчат – дісталась Євгенії Клімовій з Маріуполя (тренер Віталій Мишак).