2018-05-13

Спортсменки Донеччини здобули «золото» і «бронзу» чемпіонату України з дуатлону

6 травня місто Біла Церква зібрала учасників відкритого чемпіонату України з дуатлону (триалону) – на старт вийшли 170 спортсменів з різних куточків нашої країни та Республіки Білорусь. Серед них були як професіонали, так і любителі-аматори віком від 16 до 70+ років.

Програма проведення включала три сегменти загальною дистанцією 27,5 км: біг на 5 км, велосипедну гонку на дистанцію 20 км і знову біг – на відстань 2,5 км.

Донецьку область гідно представили спортсменки школи вищої спортивної майстерності, вихованки заслуженого тренера України Георгія Драгуляна.

Із результатом 59 хвилин 23 секунди перемогу в категорії «еліт» серед жінок здобула Віра Соснова, яка тріумфувала і на минулорічному чемпіонаті України з дуатлону. Срібною призеркою стала Софія Прийма зі Львівщини (59:33), а бронзовою – Анна Абдулова з Житомирщини (59:54).

У змаганнях серед юніорок Діана Петрук піднялася на третю сходинку п’єдесталу, показавши час 1:09:22. Першою тут була Моніка Добровольська (Дніпропетровська область), другою – Олександра Павлова (Запорізька область).