2019-12-20

Спортсмени Донеччини – бронзові призери командного чемпіонату України зі стрибків у воду

З 14 по 19 грудня в Києві відбувся командний чемпіонат України зі стрибків у воду, який зібрав близько 70 учасників віком від 14 років і старше з восьми регіонів країни.

Спортсмени Донецької області за підсумками командного заліку змагань набрали 1125 балів, що дозволило їм посісти третю сходинку. Шість нагород у скарбничку регіону принесли представники міста Маріуполь, вихованці тренерів Анатолія Голованя та Юлії Ліхачової.

Два «золота» та одне «срібло» здобув майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи 2019 року Станіслав Оліферчик, який став кращим у синхронних стрибках з триметрового трампліну (у парі з Вікторією Кесар із Запоріжжя) і одиночних стрибках з триметрового трампліну, а також другим у особистому заліку на метровому трампліні.

Окрім цього, на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись Ілля Шабанов, який разом із харків’янином Данилом Мокрецовим завоював «золото» у синхронних стрибках з триметрового трампліну, та Олександра Левицька, яка разом із киянкою Марією Кравчук була першою в синхронних стрибках з вишки.

Ніка Шурда та Ілля Шабанов у парі посіли 3 місце в синхронних стрибках з триметрового трампліну в міксті.