2017-09-29

Сумоїсти Донецької області – переможці та призери чемпіонату України

Чемпіонат України з сумо серед юнаків, молодших юнаків та дітей (ІV ранг), у якому взяли участь близько 500 сумоїстів з багатьох областей країни, відбувся в Рівному з 22 по 24 вересня.

За підсумками напруженої та захоплюючої боротьби спортсмени Донеччини з міста Бахмут стали переможцями та призерами змагань, виборовши одну золоту медаль, дві срібні та чотири бронзові.

У категорії до 14 років Тетяна Смирнова (55 кг) та Анатолій Алтунін (65+ кг) посіли перше та третє місця відповідно, а у категорії до 16 років Тетяна та Анатолій стали срібними призерами. Також у категорії до 16 років три бронзові медалі у своїх вагових категоріях вибороли Даніїл Левуш (55 кг), Ярослав Михайленко (85 кг) та Єлізавета Моренко (70+ кг).

У загальному заліку команда Донеччини посіла третє місце серед дівчат. Нагадаємо, що чемпіони, які увійшли до складу збірної команди України, змагатимуться на чемпіонаті Європи з сумо серед дітей, молодших юнаків та юніорів, який заплановано провести восени в Молдові.