2018-03-20

Тхеквондисти Донеччини здобули 4 нагороди на турнірі класу G-1 «Ukraine Open Cup»

16-18 березня в Харкові пройшов міжнародний турнір з тхеквондо (ВТФ) класу G-1 «Ukraine Open Cup».

Участь у змаганнях взяли близько 350 спортсменів з 20 країн світу, які боролись за медалі в трьох вікових категоріях – кадети, юніори та дорослі. Зазначимо, що для найстарших із них турніри рівня G-1 також дають можливість заробити очки в світовий та олімпійський рейтинг, де зайняті високі місця дозволять напряму потрапити на Олімпійські ігри-2020.

Пильна увага українських вболівальників була спрямована на чоловічу надважку вагу (+87 кг), де представник Донецької області – бронзовий призер чемпіонату Європи-2017 Михайло Шелест з Дружківки – протистояв олімпійському чемпіону-2016 Радіку Ісаєву з Азербайджану. Суперники зійшлись у півфінальному поєдинку, де всі три раунди завершались нічийним рахунком 6:6, 10:10 и 14:14. У підсумку, переможця визначив додатковий раунд за «золотий» бал – на жаль, Михайло поступився, і йому довелось задовольнятися бронзовою медаллю.

За підсумками змагань серед юніорів у скарбничці Донеччини опинились ще три нагороди. Срібними призерами стали Олександр Папаценко з Маріуполя (вагова категорія до 78 кг), бронзовий призер VI клубного чемпіонату Європи, та Артем Гарбар з Дружківки (до 59 кг), який виступив у новій для себе віковій категорії. Ще один дружківчанин Марк Двібородчин отримав «бронзу» (до 45 кг).

Додамо, що молоді Микита Пятак та Андрій Гарбар, які нещодавно перейшли в дорослу категорію, у боротьбі з більш досвідченими спортсменами не змогли зачепитися за медалі змагань.

Тренують наших тхеквондистів Володимир Страшненко, Юрій Бірюков та Олександр Левінчук.