2017-10-18

Тхеквондисти Донецької області здобули 10 медалей на чемпіонатах України в Харкові

12-14 жовтня в харківському Палаці спорту «Локомотив» пройшли одні з найважливіших стартів у календарі національного олімпійського тхеквондо – чемпіонат України серед дорослих, а також чемпіонат України серед юнаків та молодших юнаків.

Для дорослих спортсменів (2000 року народження і старше) дані змагання стали одним із вирішальних етапів формування збірної України на наступний рік. У активі тхеквондистів з Дружківки, вихованців Володимира Страшненка і Юрія Бірюкова, опинилися два «золота» і «бронза».

У ваговій категорії до 87 кг звання чемпіона України виборов Андрій Гарбар, який у фіналі з рахунком 9:5 переміг киянина Владислава Бондара. Кращим у ваговій категорії понад 87 кг став Михайло Шелест – у фіналі він був сильнішим за Данила Ігнатія з Харківської області (1:0). Бронзову медаль у ваговій категорії до 54 кг здобув Марк Волино.

Паралельно з дорослими в Харкові змагалися юнаки 2006-2007 років народження і молодші юнаки 2008-2009 років народження. Для багатьох із цих тхеквондистів даний чемпіонат став першою важливою подією в спортивній кар’єрі. Представники Донецької області тут 7 разів піднімалися на п’єдестал пошани.

Серед дружківчан, вихованців тренерів Володимира Страшненка і Юрія Бірюкова, срібними призерами у своїх категоріях стали Владислав Золотовський (молодші юнаки, до 28 кг), Андрій Грабар (молодші юнаки, до 30 кг), Катерина Пушкіна (молодші юнаки, до 32 кг), бронзовими призерами – Дмитро Страшненко (молодші юнаки, до 28 кг), Олександр Соболь (юнаки, до 36 кг) та Владислав Зайцев (юнаки, до 57 кг).

Ще одне «срібло» у скарбничку Донецької області принесла маріупольчанка Аріана Пімкіна (тренер Анатолій Куталитов), яка виступала у ваговій категорії до 28 кг серед молодших юнаків.

Додамо, що всього змагання зібрали понад 700 спортсменів з 19 регіонів України.

Поділитись

Павло Азарний провів майстер-клас з волейболу у маріупольській школі №5
Злива медалей чемпіонатів України від велосипедистів Донеччини
Лиман прийняв чемпіонат Донецької області з футзалу серед дівочих команд