2018-08-20

Триатлети Донецької області – на п’єдесталі змагань у Запоріжжі

18-19 серпня місто Запоріжжя прийняло низку стартів з триатлону – міжнародні змагання «Кубок Хортиці», етап Кубку України та чемпіонат України в командній гонці.

У перший день, 18 серпня, володарем «Кубку Хортиці» у віковій категорії чоловіки, а також переможцем етапу Кубку України став спортсмен школи вищої спортивної майстерності Донецької області Іван Меньшиков. Серед жінок третя сходинка п’єдесталу підкорилася ще одній представниці ШВСМ Маргариті Криловій. Другою серед дівчат стала Діана Петрук, вихованка Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки та змінного складу відділення триатлону ШВСМ.

19 серпня триатлети Донеччини здобули два «срібла» чемпіонату України в командній гонці. Серед чоловіків наш регіон гідно представили Іван Меньшиков, Віктор Зємцев і Данило Фарбун. У складі жіночої команди Донецької області призерками стали Маргарита Крилова, Віра Соснова та Діана Петрук.

Підготував спортсменів заслужений тренер України Георгій Драгулян.