2019-03-01

Турнір пам’яті Андрія Суровягіна, засновника греко-римської боротьби у Волновасі

22 і 23 лютого в місті Волноваха відбувся відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед дітей і юнаків, присвячений пам’яті тренера Андрія Юрійовича Суровягіна, засновника греко-римської боротьби у Волновасі.

У змаганнях взяли участь 140 юних борців з міст і районів Донецької області. Переможців змагань нагороджено медалями, грамотами та пам’ятними подарунками, призери отримали медалі та грамоти.

Переможцем у ваговій категорії до 62 кг став Ринат Данько, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №1 з видів боротьби Краматорської міської ради. Його товариш по команді Максим Сапожник виборов срібну медаль у вазі до 44 кг.

Низку нагород вибороли представники Маріуполя – вихованці КДЮСШ «Меотіда» і клубу борців «Азовмаш». Переможцем у ваговій категорії до 65 кг став Микита Пшеничний. Срібні призери: Адам Альхаваджи (до 29 кг), Максим Виговський (до 35 кг), Ренат Березовський (до 38 кг), Рахман Гамідов (до 38 кг), Олександр Авраменко (до 44 кг), Єгор Коротаєв (до 48 кг). Бронзові призери: Ярослав Кононенко (до 29 кг), Олексій Кирюта (до 35 кг), Богдан Пашкульський (до 41 кг), Владислав Добровольський (до 48 кг), Микита Глухих (до 57 кг), Микита Горячев (до 57 кг), Кирило Орлов (до 62 кг).