2017-11-24

У Бахмуті на легкоатлетичній матчевій зустрічі ДЮСШ перемогу завоювали господарі

17 листопада в легкоатлетичному манежі бахмутського стадіону «Металург» відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2000-2001 років народження.

Окрім 5-ти команд з Донеччини – КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ м. Костянтинівки, ДЮСШ м. Мирнограда, ДЮСШ м. Слов’янська та ДЮСШ м. Торецька, на змагання завітали гості з Луганщини – КЗ МДЮСШ м. Лисичанська та КДЮСШ № 2 м. Сєвєродонецька.

У фінальних забігах серед юнаків та дівчат на 60 м перемогли неодноразові чемпіони цієї дистанції Євгенія Коноваленко (7.8 сек.) та Кирило Приходько (7.0 сек.). Серед дівчат на дистанції 300 м  кращий результат показала Аліна Костіна (44.0 сек.), на 600-метрівці не було рівних Катерині Коваль (1:33.5 хв.), а забіг на 1000 м виграла Ольга Дибка (3:09.4 хв.). У юнацьких змаганнях боротьба за 1 місце на дистанції 300 м розгорнулася між Данилом Журавовим та Кирилом Приходько – лише на 0,3 секунди Кирило випередив свого опонента (37.6h проти 37.9h). У штовханні ядра 5 кг з результатом 14.08 м кращим став Вадим Горецький.

Досить високі результати серед юніорів показали Олена Радюк, чемпіонка в бігу на 300 м з часом 41.4 сек., Давід Оломський, який у стрибках у висоту подолав планку 1.95 м, та Микита Кадацький, переможець у штовханні ядра 6 кг з показником 15.65 м.

У командному заліку долю першого місця вирішило лише одно очко. Тріумфували легкоатлети КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради (232 очки), другими стали представники ДЮСШ м. Костянтинівки (231 очко), третіми – КЗ МДЮСШ м. Лисичанська.

Загальний командний залік – за посиланням. Також федерація легкої атлетики Донецької області опублікувала особисті рахунки команд серед юнаків та серед юніорів.