2018-03-03

У чемпіонаті Донецької області з традиційного карате перемогла команда Костянтинівки

23-25 лютого у Костянтинівці відбувся чемпіонат Донецької області з традиційного карате серед юніорів та юнаків.

Вихованці Костянтина Пеняшкіна, Олександра Гончаренка, Олексія Шаряка і Тимура Шевченка змагалися у двох розділах («куміте» та «ката»), у шести вікових категоріях: 6-7 років, 8-9 років, 10-11 років, 12-13 років, 14-15 років, 16-17 років.

За звання чемпіонів області змагалися 135 каратистів з міста Костянтинівка та Костянтинівського району (села Новодмитрівка, Іллінівка та Катеринівка).

Переможцями стали Данило Бутенко, Тимур Хоролець, Олександр Панін, Поліна Хоролець. Другу ступень п’єдесталу посіли спортсмени: Руслан Музалевський, Ольга Бутенко, Микита Клімашевський та Олександр Отинякін.

За підсумками командного заліку перше місце чемпіонату виборола Костянтинівка, друге – Новодмитрівка, а третє і четверте місця посіли команди Іллінівки та Катеринівки.