2020-03-02

У Іллінівській ОТГ провели змагання з волейболу та баскетболу

29 лютого в Іллінівській об’єднаній територіальній громаді відбулися волейбольні та баскетбольні змагання.

У турнірі на Кубок Іллінівської ОТГ з волейболу взяли участь команди ДЮСШ громади із селища Зоря, відокремленого підрозділу «Костянтинівський технікум Луганського національного аграрного університету», села Маркове Костянтинівського району та Шахівської ОТГ.

За підсумками цікавої та непоступливої боротьби головний трофей вибороли вихованці спортшколи від керівництвом тренера Павла Рябченка, а друге місце посіли спортсмени Шахівської ОТГ.

Учасниками товариської баскетбольної зустрічі стали колективи ДЮСШ із села Іллінівка та «Old School» із Костянтинівки, де кращими з рахунком 32:42 виявилися костянтинівці.

Переможців та призерів змагань, які організувала ДЮСШ Іллінівської ОТГ за підтримки голови громади Володимира Маринича, нагородили кубками, медалями та дипломами.