2017-10-21

У Континентальному кубку хокеїсти Донеччини поступилися чемпіонам Латвії

21 жовтня ХК «Донбас» (Донецьк) зіграв у Ризі другий матч чвертьфінального раунду Континентального кубку. Команда Сергія Вітера поступилася господарям арени – латвійському «Курбадсу» – 1:8 (0:2, 1:4, 0:2).

В іншому матчі хокеїсти «Тихи» (Польща) не відчули опору з боку «Нарви» (Естонія) – 11:0 (3:0, 5:0, 3:0). Після двох турів «Курбадс» має 6 очок, «Тихи» і «Донбас» – по 3 очки, «Нарва» – 0 очок. Єдину перепустку в півфінальний раунд достроково вибороли чемпіони Латвії.

Заключну гру «Донбасу» проти «Тихи» – 22 жовтня о 14-й годині – транслюватимуть наживо телеканал «Xsport» і портал «Xsport.ua».

«Донбас» (Україна) – «Курбадс» (Латвія) – 1:8 (0:2, 1:4, 0:1)

Шайби: 0:1 Лавровс (04:12), 0:2 Лавровс (19:17), 0:3 Гіптерс (22:46, у більшості), 0:4 Ципуліс (29:42), 0:5 Золманіс (33:38), 1:5 Лялька (35:47, у більшості), 1:6 Гричинскіс (39:27), 1:7 Ципуліс (42:30, у більшості), 1:8 Сарканіс (57:26).

Обидві команди продемонстрували швидкісний хокей, проте небезпечніше атакували господарі льоду. Один з їх випадів на початку п’ятої хвилини увінчався успіхом: Лавровс в швидкій атаці викотився на Богдана Дьяченка та в ближньому бою відкрив рахунок. Моменти біля воріт української команди виникали і надалі, однак самовіддана гра Богдана і польових гравців допомагала зберігати мінімальне відставання. У кінцівці періоду, коли донеччанам вдалося перехопити ініціативу, зіграла ще одна швидка атака латвійців – Лавровс знову опинився перед воротами донеччан і серією обманних рухів заплутав кіпера «Донбасу».

Другий період також почався для донеччан грою в захисті, але «Курбадсу» випала нагода реалізувати більшість. І коли здавалося, що «Донбасу» вдасться зберегти свої ворота, Гіптерс з правого кола потужно закинув третю шайбу латвійців. Коли ж другий період перевалив за середину, рахунок на табло був вже 0:5. Втім, донеччани не здавалися, і за п’ять хвилин до перерви сквитали одну шайбу, а за пару хвилин могли відіграти ще одну, але на шляху Віталія Ляльки встав щиток голкіпера. А коли на табло залишалося 33 секунди до перерви, донеччани пропустили від Гричинскіса.

На початку третього періоду латвійці знову забили швидкий гол – Ципуліс оформив дубль, реалізувавши більшість «Курбадса». Коли ж до сирени  залишалося три хвилини, «Курбадс» зусиллями Сарканіса встановив остаточний рахунок – 1:8.