2018-04-03

У Краматорську нагородили кращих організаторів і фахівців спорту Донецької області за підсумками 2017 року

3-го квітня в рамках першого розширеного засідання колегії департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження, під час якого за підсумками 2017 року відзначили керівників органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів і райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівників обласних фізкультурно-спортивних організацій і товариств, спортивних шкіл Донецької області, тренерів-викладачів, а також спортсменів, які досягли значних спортивних результатів.

Нагороди вручали заступник голови Донецької облдержадміністрації, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Зведений рейтинг показників для проведення рейтингової оцінки керівників органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів і райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад за 2017 рік
(вираховувався на основі 18 показників у роботі):

І група міст:
1 місце – м. Маріуполь (керівник – Олексій Казанцев),
2 місце – м. Слов’янськ (Олександр Міщенко),
3 місце – м. Бахмут (Віктор Лис);

ІІ група міст:
1 місце – м. Покровськ (Віктор Поліщук),
2 місце – м. Селидове (Сергій Горбунов),
3 місце – м. Дружківка (Юлія Пивовар);

ІІІ група міст:
1 місце – м. Вугледар (Альбіна Панасенко),
2 місце – м. Мирноград (Роман Дегтярьов),
3 місце – м. Новогродівка (Олена Мантурова);

І група районів:
1 місце – Слов’янський район (Іван Костянецький),
2 місце – Великоновосілківський район (Тетяна Алчієва),
3 місце – Волноваський район (Ольга Сидоренко);

ІІ група районів:
1 місце – Костянтинівський район (Вікторія Казімір),
2 місце – Нікольський район (Олександр Кубарєв),
3 місце – Олександрівський район (Тетяна Кухтик);

І група громад:
1 місце – Лиманська ОТГ,
2 місце – Черкаська ОТГ,
3 місце – Миколаївська ОТГ.

З метою заохочення за підсумками роботи за 2017 рік та за якісну здачу річної статистичної звітності за формою №2-ФК «Звіт з фізичної культури і спорту» за 2017 рік грамоту департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації отримав Володимир Онофрійчук, інспектор відділу з фізичної культури та спорту Костянтинівської міської ради.

Зведений рейтинг з видів спорту Донецької області за 2017 рік (у розрізі міст, районів):

І група міст:
1 місце – м. Маріуполь,
2 місце – м. Краматорськ,
3 місце – м. Бахмут;

ІІ група міст:
1 місце – м. Дружківка,
2 місце – м. Покровськ,
3 місце – м. Торецьк;

ІІІ група міст:
1 місце – м. Лиман,
2 місце – м. Мирноград,
3 місце – м. Вугледар.

І група районів:
1 місце – Волноваський район,
2 місце – Мар’їнський район,
3 місце – Бахмутський район;

ІІ група районів:
1 місце – Мангушський район,
2 місце – Нікольський район,
3 місце – Добропільський район.

Зведений рейтинг показників для проведення рейтингової оцінки діяльності керівників обласних організацій, підпорядкованих управлінню, фізкультурно-спортивних товариств, організацій, що знаходяться на фінансовій підтримці управління за 2017 рік
(вираховувався на основі 10 показників у роботі):

I група:

1 місце – Школа вищої спортивної майстерності (керівник – Крістіна Русінова),
2 місце – Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (Костянтин Шевченко),
3 місце – Обласний центр фізкультурно-оздоровчої роботи (Аліна Кальченко);

II група (обласні ДЮСШ):

1 місце – комунальний заклад «Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів» (Юрій Оніщенко),
2 місце – Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків (Людмила Каун),
3 місце – Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (Костянтин Кірпулянський);

III група (обласні спеціалізовані ДЮСШ олімпійського резерву):

1 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту» (Ніна Алєксєєва),
2 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу» (Олександр Швайко),
3 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону» (Микола Легкий);

IV група, фізкультурно-спортивні товариства та відомства:

1 місце – громадська організація «Донецька територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» (Іван Костянецький),
2 місце – Донецька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (Юлія Тернова),
3 місце – Донецьке обласне відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (Ігор Нестеренко).

Підсумки роботи серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області за 2017 рік:

– серед ДЮСШ міст:

1 місце – комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Меотіда»,
2 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з кікбоксингу»,
3 місце – Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;

– серед ДЮСШ районів:

1 місце – Волноваська районна дитячо-юнацька спортивна школа Волноваської районної ради,
2 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Покровської районної ради Донецької області,
3 місце – Дитячо-юнацька спортивна школа Бахмутського району;

– серед спеціалізованих ДЮСШ олімпійського резерву:

1 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики»,
2 місце – Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»,
3 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту».

Підсумки роботи тренерів-викладачів ДЮСШ з олімпійських видів спорту за 2017 рік:

– у номінації «Вища спортивна майстерність»:

1 місце – Василенко Наталія Вікторівна, легка атлетика, Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Донецької обласної організації ФСТ «Україна»,
2 місце – Морозова Тетяна Володимирівна, плавання, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа плавання та синхронного плавання,
3 місце – Головань Анатолій Іванович, стрибки у воду, комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Меотіда»;

– у номінації «Кваліфікований резерв»:

1 місце – Задрановський Денис Юрійович, важка атлетика, комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики»,
2 місце – Суровягін Андрій Юрійович, греко-римська боротьба, Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г. Узуна Донецької обласної організації ФСТ «Україна»,
3 місце – Обухов Ігор Вікторович, важка атлетика, комунальний позашкільний навчальний закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики»;

– у номінації «Дитячо-юнацький спорт»:

1 місце – Ляшенко Любов Євстафіївна, волейбол, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа міста Покровська»,
2 місце – Нікіфоров Олег Олексійович, боротьба вільна, Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа,
3 місце – Береснев Олександр Андрійович, плавання, комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Меотіда», м. Маріуполь.

Підсумки роботи тренерів-викладачів ДЮСШ з неолімпійських видів спорту за 2017 рік:

– у номінації «Вища спортивна майстерність»:

1 місце – Волкова Наталія Юріївна, спортивні танці, Мирноградська дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти,
2 місце – Федоренко Сергій Вікторович, пауерліфтинг, Дитячо-юнацька спортивна школа Дружківської міської ради,
3 місце – Дріга Артем Геннадійович, кікбоксинг, комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з кікбоксингу»;

– у номінації «Кваліфікований резерв»:

1 місце – Рева Олег Борисович, сумо, Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Бахмутської міської ради,
2 місце – Федоренко Сергій Вікторович, пауерліфтинг, Дитячо-юнацька спортивна школа Дружківської міської ради,
3 місце – Бичкова Олена Юріївна, пауерліфтинг, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт і дітей, що залишились без піклування батьків;

– у номінації «Дитячо-юнацький спорт»:

1 місце – Юркін Ігор Олександрович, регбі, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа міста Покровська»,
2 місце – Болдирєв Віталій Іванович, ушу, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа,
3 місце – Волошин Єгор Андрійович, карате, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа.

Плакеткою за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту в Донецькій області та з нагоди 50-річчя відзначили Юрія Сухорукова, заслуженого майстра спорту України з кульової стрільби (гвинтівка), срібного призера Олімпійських ігор (2008 р.), неодноразового призера чемпіонатів та Кубків світу, чемпіонатів Європи (2004, 2006, 2008, 2015 рр.), багаторазового чемпіона і призера Кубків та чемпіонатів України.

За підготовку чемпіона Х Всесвітніх ігор з пауерліфтингу Олексія Рокочого Почесну грамоту Кабінету Мінінстрів України вручили заслуженому тренеру України з пауерліфтингу Євгену Рокочему.

За досягнення високих спортивних результатів на чемпіонаті Європи з ушу серед юніорів та дорослих (традиційні комплекси), що проходив 9-11 березня в Будапешті, сертифікатами на отримання одноразової грошової винагороди від Донецької облдержадміністрації нагороджені: Ганна Терещенко (володарка золотої та двох срібних медалей), Вікторія Булигіна (бронзова та двічі срібна призерка) та їх наставник, заслужений тренер України Віталій Болдирєв. Подяки Відділення НОК України в Донецькій області вручили Софії Кравцовій (володарка золотої медалі), Владиславі Нестеренко (тричі срібна призерка) та Аліні Сукало (володарка двох четвертих місць).

За популяризацію олімпійського руху в Донецькій області, особистий внесок в організацію та проведення чемпіонату України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження, що проходив 5-8 березня в Бахмуті, подяки Відділення НОК України в Донецькій області висловлено: Бахмутському міському голові Олексію Реві, директору ПАТ «Торецький хлібокомбінат» Ігорю Рибаку, директору Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Ігорю Анушкевичу, директору обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Костянтину Кірпулянському, головному лікарю обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Антону Діденку, головному спеціалісту відділу організаційно-спортивної роботи управління з питань фізичної культури та спорту департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимиру Киричику, тренеру-викладачу з боротьби вільної Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Анні Єфремовій, керівнику фізичного виховання Бахмутського педагогічного коледжу В’ячеславу Кравченку.

Посвідчення про присвоєння звання «Майстер спорту України» отримали Андрій Дикий, Максим Ноздряков (мотоциклетний спорт) та Давид Осипян (боротьба самбо).

За плідну працю, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток, популяризацію фізичної культури і спорту в Донецькій області та з нагоди 60-річчя від дня народження вітальними листами департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Відділення НОК України в Донецькій області нагороджено Ігоря Нестеренка, голову Донецького обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Поділитись

«Зимовий м’яч» у селидівському Палаці спорту «Авангард»
За хокейний трофей Donbass Open Cup-2018 поборються «Донбас», «Кременчук», «Білий Барс» та «Земгале»
Збірна Донецької області – в трійці найкращих команд чемпіонату України з вільної боротьби серед жін...