2018-03-04

У Краматорську пройшли обласні змагання важкоатлетів до 20-ти і до 13-ти років

22-24 лютого в Краматорську проходив чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед юніорів і юніорок до 20 років та серед юнаків і дівчат до 13 років.

Спортивний комплекс Донбаської державної машинобудівної академії зібрав рекордну кількість учасників – 145 чоловік. Спортсмени представляли 8 міст: Бахмут, Білозерське, Вугледар, Дружківку, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Покровськ.

У змаганнях серед юніорів брав участь і переможець чемпіонату України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю (Харків, 05-09.02.2018), кандидат на участь у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх Євген Бурбала. Шістнадцятирічний суперважковаговик допоміг команді Вугледару посісти першу сходинку в заліку, де друге місце розділили Білозерське та Бахмут, третє – Маріуполь та Краматорськ.

Серед юніорок до 20 років першою стала команда Краматорська, другою – Маріуполя, третьою – Білозерського.

У змаганнях важкоатлетів до 13 років, які стали відбірковими на чемпіонат України (запланований на кінець квітня), місця в командному заліку серед дівчат розподілилися наступним чином: 1) Маріуполь, 2) Білозерське та Краматорськ, серед юнаків: 1) Вугледар,  2) Білозерське,  3) Краматорськ та Маріуполь.

Поділитись

Борці Донеччини – на п’єдесталі XXI міжнародного турніру пам’яті Михайла Токаря
На Донеччині поповнюється олімпійський резерв з боксу
Вітаємо з днем народження!