2018-02-02

У Краматорську вшанували найкращих спортсменів і тренерів Донецької області

2 лютого в Краматорську, в залі засідань Донецької облдержадміністрації, Віктор Ремський вручив нагороди кращим спортсменам і тренерам Донеччини, що відзначились протягом 2017 року і в січні поточного.

У залі засідань Донецької облдержадміністрації кращих атлетів і тренерів привітали заступник голови облдержадміністрації, голова Відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський і директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик.

На початку заходу Володимир Мицик нагадав про досягнення спортсменів Донеччини у минулому році і оголосив десятки найкращих спортсменів і тренерів регіону в олімпійських, неолімпійських і видах спорту серед осіб з інвалідністю.

 

 

 

 

 

 

Віктор Ремський підтвердив, що досягнення чималі, незважаючи на тимчасову неможливість користуватися базами олімпійської підготовки, які розташовані в Донецьку. «Але попри те, що ми знаходимося в ситуації реальної війни, ви досягаєте високих результатів. Дякуємо вам за ваші зусилля по популяризації ваших видів спорту, а ми зацікавлені у розвитку всіх видів спорту в Донецькій області. Від імені Павла Жебрівського хочу подякувати вам за ваш труд. За те, що ви своєю волею і характером подаєте приклад нашим дітям і молоді. Насправді тільки спортсмени і тренери знають, наскільки це важкий труд. Можливо, ми щось робимо не так, в чомусь недопрацьовуємо, тому готові вислухати всі ваші пропозиції».

«На прикладі спортивної школи, яку я очолюю, можу сказати, що у ній залишися працювати тільки тренери-професіонали, — відповів Володимир Страшненко, президент Федерації тхеквондо (ВТФ) Донецької області, перший тренер бронзового призера чемпіонату Європи з тхеквондо Михайла Шелеста. — Тренери, які пережили безгрошів’я лихих дев’яностих, які безмежно віддані своїй справі. В нашій школі басейн не працював 20 років — тепер його відремонтовано. Раніше не вистачало фінансування на виїзди спортсменів на змагання – тепер весь календарний план профінансовано. В таких умовах тренери школи працюють із задоволенням, бо є увага і до початківців, і до майстрів високого класу. Приємно, що керівництво сприймає наші пропозиції, поради і враховує їх. У підсумку є результат нашої спільної роботи. Я впевнений що в таких умовах спортивні результати будуть лише покращуватися».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні ордени отримали медалісти Дефлімпійських ігор Євген Нехаєв, Марина Погорелова (обидва — дзюдо) і Римма Філімошкіна (легка атлетика), а також особистий тренер атлетки Наталія Василенко.

 

 

 

 

 

 

Відзнаки «Найкращий спортсмен/тренер Донецької області у грудні 2017 року» і грошові сертифікати отримали бронзовий призер чемпіонату Європи з тхеквондо (ВТФ) Михайло Шелест, а також його тренер Юрій Бірюков.

 

 

 

 

 

 

Подяку Донецької ОДА, Відділення НОК України в Донецькій області отримав перший тренер Михайла Шелеста, президент Федерації тхеквондо (ВТФ) Донецької області Володимир Страшненко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також подяки отримали тренер медалістів Європейського континентального чемпіонату з сумо Олег Рева і його вихованці Єлизавета Моренко, Ольга Митник, Юлія Кадиграбова.

 

 

 

 

 

 

Посвідчення «Заслужений майстер спорту України» Віктор Ремський вручив Марині Погореловій (чемпіонка та бронзова призерка Дефлімпійських ігор з дзюдо), Сніжані і Володимиру Керничним (чемпіони світу зі спортивних танців на візках).

 

 

 

 

 

 

За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту почесною грамотою Донецької облдержадміністрації нагороджено Тетяну Полєводу, начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності, головного бухгалтера управління з питань фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації.

Після вручення нагород відбувся діалог про розвиток спорту, зокрема, будівницво регіональної бази олімпійської підготовки.

Поділитись

Свято до Дня фізичної культури і спорту в Костянтинівському районі
На Кубку Донецької області з черліденгу переміг Покровськ
Віола Мельник – срібна призерка чемпіонату України зі стрибків у воду в Миколаєві