2019-10-01

У Маріуполі до Дня міста провели масштабний біговий захід «Маріупольська десятка»

28 вересня в Маріуполі у рамках святкування Дня міста відбувся масштабний біговий захід «Маріупольська десятка», організаторами якого виступили ККП «M.Sport» та Top Runners за підтримки Маріупольської міської ради.

Першими пройшли забіги на дистанцію 10 км, а також 5 км, де участь взяли любителі скандинавської ходьби. Також у програмі заходу провели естафети та забіги серед дітей. Маршрут проходив у центрі Маріуполя – проспектами Миру та Нахімова. Найстаршому учаснику забігу на момент заходу виповнилося 84 роки, а найменшим було всього 2 роки – малюки змогли пробігти 500 метрів разом з усіма.

На дистанції 10 км кращий час продемонстрував Олексій Рибальченко – 33 хвилини 47 секунд, другим став Сергій Миронічев (00:34:15), третім фінішував Даніель Костенко (00:35:52), четвертим – Пилип Сависько (00:35:57), п’ятим – Анатолій Ходус (00:36:01).

Дистанцію 5 км з результатом 17 хвилин подолав Тимофій Ярцев, срібним призером тут став Олексій Кабак (00:17:16), бронзовим – Олександр Лопанов (00:18:25).

Серед любителів скандинавської ходьби перше місце посів Юрій Якубович (00:37:04), друге – Олександр Кострикін (00:37:07), третє – Олена Ковальова (00:37:33).

Учасники забігів отримали унікальні медалі від M.Sport з грецькою назвою міста, кубки, футболки, рюкзаки, подарункові сертифікати.